Znajdź nas na Facebook'u
Z myślą o Twoim
podniebieniu...
Skup i sprzedaż mięsa z kurczaka, mięsa z indyka | Deteem – Danuta Szpurtacz | O nas
Skup i sprzedaż mięsa z kurczaka, mięsa z indyka | Deteem – Danuta Szpurtacz | O nas

O nas

Firma DETEEM Danuta Szpurtacz powstała w 2007 roku. W branży mięsnej pracujemy już od 1983 roku. Współpracujemy zarówno z firmami krajowymi, jak i zagranicznymi – naszymi głównymi odbiorcami są kontrahenci ze Słowenii, Czech i Niemiec. W ostatnim czasie nasza firma uzyskała pozwolenie na wywóz produktów mięsnych na rynki państw trzecich takich jak Bośnia i Hercegowina, Czarnogóra, Macedonia i Kosowo co jest widoczne na stronie GIW oraz na naszej stronie w dziale „Polityka jakości”.

Kupujemy oraz sprzedajemy:
– mięso z indyka
– mięso drobiowe

Obecnie firma ma Zakład Rozbioru Mięsa Drobiowego w Kowalewie przy ul. Fabianowskiej 1B, który systematycznie zwiększa produkcję. Specjalizujemy się w produkcji mięsa z nogi kurczaka (bez kości, ze skórą) oraz uda z indyczki (bez kości, ze skórą). Rozbiór mięsa dokonywany jest ręcznie przez wykwalifikowanych i doświadczonych pracowników, z zachowaniem wysokich norm jakościowych i rygorystycznie przestrzeganych przepisów weterynaryjnych.

Firma mieści się w centralnym punkcie Polski, na trasie Poznań – Kalisz – Wrocław. Z tego względu mamy możliwość szybkiej dostawy towaru. Jesteśmy w stanie dostarczać go w każdym dniu tygodnia własnym transportem. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do zapoznania się z działem „oferta”.

W razie pytań zapraszamy do działu „kontakt”. Z chęcią odpowiemy na Państwa pytania oraz udzielimy szczegółowych informacji na temat naszej oferty handlowej.

W naszej bazie kontaktów są zaprzyjaźnione firmy transportowe, drukarnie oraz stali dostawcy i odbiorcy towaru. Zależy nam na dobrych relacjach ze współpracownikami oraz z klientami.

Kupując nasze produkty, masz pewność, że mięso jest najwyższej jakości. Zapraszamy dostawców i odbiorców towaru!

Pozdrawiamy serdecznie
Firma DETEEM Danuta Szpurtacz